Helping Surgeons Treat Their Patients Better®

Od ponad 40 lat wspieramy profesjonalistów medycznych

Arthrex-Logo

Naszą misją jest wspieranie lekarzy, fizjoterapeutów i medyków w lepszym leczeniu pacjentów, dzięki dostarczaniu specjalistycznych produktów i materiałów edukacyjnych.

Od ponad 40 lat nasza firma odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu nowych metod leczenia chorób stawów. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie, również w Polsce. Nieustannie wzmacniamy swoją pozycję jednego z najważniejszych producentów sprzętu medycznego na polskim rynku.

Eksperci z zakresu artroskopii, medycyny sportowej i ortopedii

Arthrex jest prywatną firmą, założoną w 1981 roku. Jesteśmy producentem wyrobów medycznych o globalnym zasięgu oraz liderem innowacji i edukacji medycznej w dziedzinie ortopedii.

Przedsiębiorstwo Arthrex Polska powstało w 2012 r. i od tego czasu nieustannie umacnia swoją pozycję jednego z najważniejszych producentów sprzętu medycznego na rynku polskim. Nasz ciągły rozwój jest konsekwencją znakomitej oferty produktowej, jakości i obsługi. Misją firmy jest pomagać chirurgom w skuteczniejszym leczeniu pacjentów, dlatego też Arthrex, będąc pionierem w dziedzinie artroskopii, opracował ponad 18 000 innowacyjnych wyrobów i zabiegów chirurgicznych, których celem jest ograniczenie do minimum inwazyjności zabiegów ortopedycznych na całym świecie.

Działamy na całym świecie

Jesteśmy dostępni na całym świecie!

Arthrex to:

Treści dla profesjonalistów medycznych

Po rozwinięciu z menu głównego zakładki „dla profesjonalisty” znajdziesz treści (w tym reklamy wyrobów medycznych) dedykowane wyłącznie osobom wykonującym zawód medyczny lub prowadzącym obrót wyrobami medycznymi. Jeśli należysz do tej grupy osób, wybierz „potwierdź” i przejdź do tych treści.

Scroll to Top